Детские матрасы фирмы Акант - матрасы для детей

розміри оплата доставка   замовлення
ФІРМА АКАНТ - ПРОВІДНИЙ ВИРОБНИК
ОРТОПЕДИЧНИХ ТА АНАТОМІЧНИХ МАТРАЦІВ
ДОСКОНАЛОЇ ЯКОСТІ
Модельний ряд безпружинних матраців для дітей з ортопедичним
эфектом, дитячі матраци бездоганної якості.
Ортопедичні ламелі для матраців
   
Матраци Акант - матраци для дітей
   Матраци фірми Акант представляють невелику програму модельного ряду матраців, розроблених виключно для дітей. Враховуючи побажання наших клієнтів, і, прислуховуючись до рекомендацій лікарів, були створені матраци, що повністю задовольняють вимогам санітарно - гігієнічних норм, які пред'являються до постільного приладдя та аксесуарів для сну. Для дітей, в період формування, зростання і розвитку хребта і постави ми пропонуємо безпружинні матраци.
   Така модель безпружинного матраца як "Дитячий", є найдешевшим варіантом для дітей, використання пенополіуретана додає матрацу деяку м'якість, але ми рекомендуємо використовувати дорожчі моделі, такі як "Малюк" або серію "Амур" - ці матраци виготовлені виключно з натуральних, екологічно чистих природних матеріалів, довговічніші і можуть купуватися і для дітей підліткового віку на декілька років доки зростає дитя, як то кажуть: "на виріст". Будь ласка, не заощаджуйте на дітях.
Матрац Дитячий
Дитячий безпружинний матрац середньої жорсткості.
Наповнювачі:
гіпоалергенний пінополіуретан, обивка - бавовняна тканина
Рекомендоване навантаження на одне спальне місце - до 80 кг.
Гарантія: 18 місяців.
Висота матраца 3 см.
Экологически чистыйПенополиуретанМатрас средней жесткостиНатуральные тканиНагрузка до 80 кг.
Матрац Малюк
Матрац для дітей підвищеної жорсткості
Наповнювачі:
латексоване кокосове волокно, оббивка - бавовняна тканина
Рекомендоване навантаження на одне спальне місце - до 80 кг.
Гарантія: 18 місяців.
Висота матраца 3 см.
Экологически чистыйКокосовое волокноНатуральные материалыМатрас повышенной жесткостиНатуральные тканиНагрузка до 80 кг.
Таблиця розмірів дитячих матраців фірми Акант
   Дві вищезгадані моделі матраців для дітей виготовляються в трьох стандартних розмірах, найбільш оптимізованих під дитячі ліжечка. Найбільш популярною і рекомендованнной моделлю для дітей є матрац "Малюк", що володіє підвищеною жорсткістю і складається виключно з природних матеріалів, і тому не викликає алергії. Радимо вибирати розмір матрацу враховуючи швидкий ріст дитини.
Довжина (см) Ширина (см) Висота (см)
120 60 3
140 60 3
140 70 3
Матраци Акант - дитячі матраци всіх розмірів
   Наиболее приемлемым выбором модели матрасов для растущих детей будут матрасы серии "Амур" - их можно покупать на несколько лет вперед, учитывая постоянный рост ребенка. Матрасы этой серии, "Амур New I" и "Амур New II", состоят исключительно из натуральных материалов, которые нам подарила природа.
   Беспружинные матрасы смогут обеспечить правильное положение позвоночника ребенка на протяжении всего сна, матрасы не "парят", тем самым формируя осанку.
   Такие матрасы обладают приятной, умеренной жесткостью, что отвечает рекомендациям врачей по выбору постельных принадлежностей для детей подросткового возраста. В качестве основания кровати настоятельно рекомендуется использовать ровную, жесткую поверхность или специальные ортопедические каркасы для матрасов, изготовленные из буковых ламелей, которые еще больше подчеркивают ортопедические свойства матрасов и позволяют значительно продлить срок их службы.
Акант - рекомендовані матраци для дітей
Матрац Амур NEW I
Безпружинний матрац з природних матеріалів
Наповнювачі:
койра, оббивка жакард високих сортів
Рекомендоване навантаження на одне спальне місце - до 120 кг.
Гарантія: 2 роки - наповнювачі матраца.
Висота матраца 5 см.
Экологически чистыйКокосовое волокноНатуральные материалыМаксимальная жесткостьНагрузка до 120 кг.
Матрац Амур NEW II
Беспружинный матрас из природных материалов, "зима - лето"
Наповнювачі:
койра, овечя шерсть, бавовняна вата, оббивка жакард
Рекомендоване навантаження на одне спальне місце - до 120 кг.
Гарантія: 2 роки - наповнювачі матраца.
Висота матраца 6 см.
Экологически чистыйКокосовое волокноХлопковая вата 100%Овечья шерстьКонструкция зима - летоНатуральные материалыМаксимальная жесткостьНагрузка до 120 кг.
  Новини магазину
24.01.19
До модельного ряду матраців еліт класу додано опис недорогого матрацу Сонель з ортопедичним та анатомічним ефектом, на блоках незалежних пружин.
 
22.01.19
Додано повний опис ортопедичного матрацу еліт класу Болеро. Для кращого відчуття властивостей матраців ми радимо використовувати ортопедичні каркаси для ліжок.
 
20.01.19
На сайті додано вичерпний опис ортопедичного матрацу эліт класу Олімп NEW. Для досягнення максимального анатомічного ефекту мы радимо використовувати ортопедичні ламелі для ліжок.
 
18.01.19
Запропоновано опис ортопедичного матрацу з асортименту стандарт класу Мерлін. Ціни на матрац можна дізнатись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
16.01.19
На сайті опубліковано повний опис ортопедичного матраца з анатомічним ефектом еліт класу Морфей. Ціни на матрац можна дізнатись в розділе Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
14.01.19
На сайті запропоновано повний опис найдорожчого з матраців еліт класу Оскар. Про ціни на дану модель Ви можете дізнитись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
12.01.19
Додано сторінку з повним описом матраца еліт класу Тріумф II, приведені характеристики матраца, наші рекомендації по даній моделі.
 
10.01.19
Для україномовної аудиторії стала доступною версія сайту Акант на укрїнській мові. Був проведений переклад усіх основних сервісів та сторінок.
 
08.01.19
Додано такий корисний матеріал, як допомога при виборі матраців, в якому перелічені всі особливості та питання, що виникають при покупці матраців.
 
06.01.19
Запропоновано сторінку ортопедичні каркаси для спальні, де приведені таблиці розмірів з цінами на весь модельний ряд букових ламелей, приведений повний опис продукції.
 

Повышающий иммунитет .
Радиоуправляемый мотоцикл: