Трохи історії про компанію Акант

розміри оплата доставка   замовлення
ФІРМА АКАНТ - ПРОВІДНИЙ ВИРОБНИК
ОРТОПЕДИЧНИХ ТА АНАТОМІЧНИХ МАТРАЦІВ
ДОСКОНАЛОЇ ЯКОСТІ
Про компанію Акант, історія розвитку, праці та успіху
задокументована в пресі.
Ортопедичні ламелі для матраців
   
ТЗОВ фірма Акант - історія компанії
   Свою продукцію українському споживачеві пропонує фірма Акант - виробник пружинних матраців з ортопедичним та анатомічним ефектом. Ортопедичні властивості - рівномірний розподіл навантаження, завдяки якому забезпечується правильне положення хребта. Анатомічні властивості - поверхня матрацу повторює контури тіла, що сприяє розслабленню м'язів і хорошому кровообігу. В асортименті компанії понад тридцять моделей матраців з різними наповнювачами.
   Як же правильно підібрати матрац і не заплутатись серед різноманітних моделей та конфігурацій. Основні критерії вибору: передусім він має бути виготовленим виключно з екологічно чистих матеріалів, які не виділятимуть токсичних речовин та алергенів і під час сну не доведеться дихати шкідливими сполуками. Тому зверніть увагу на наявність гігієнічних сертифікатів. Крім того, матрац треба підбирати індивідуально. Так, наприклад, матрац з малою жорсткістю, який ідеально підходить для худорлявої дівчини, прогинатиметься і деформуватиме хребет чоловіка з великою вагою. Якщо вам потрібен матрац для щоденного сну, спробуйте полежати на всіх матрацах, що пропонуються, і купуйте ту модель, яка була для вас найкомфортнішою. Найбільш „ортопедичними" є матраци еліт-класу на основі блоку незалежних пружин (БНП) "Pocket Spring" та з високоякісними матеріалами - латексом, Memory Foam, які підсилюють ефект анатомічності.
   Для підвищення жорсткості в них використовується латексоване кокосове волокно. Кожна пружина в БНП "Pocket Spring" знаходиться в окремому чохлі, завдяки чому блок ідеально підлаштовується під контури тіла. Фірма АКАНТ - перший в Україні виробник пружинних матраців, який почав виробляти і блоки незалежних пружин "Pocket Spring".
Акант - виробник ортопедичних матраців
   Матраци еліт класу витримують навантаження на одне спальне місце до 120 кг. Це прекрасний вибір для партнерів з різною вагою. Матраци мають виконання „зима-літо", в якому один бік (з бавовною) створюватиме вам оптимальний мікроклімат влітку, а другий (з вовною) зберігатиме тепло і забезпечуватиме комфорт у холодну пору року. Компанія пропонує матраци еліт-класу: Лаура, Оскар, Жаклін, Олівер, Ясон, Болеро. Є також Леон, П'єр, Тріумф 2 виконання "два в одному".
   Нижчими за ціною є матраци преміум-класу з ортопедичними і анатомічними властивостями на основі безкаркасного пружинного блоку (БПБ) "Боннель" з використанням пінополіуретану, Метогу, латексу, термовойлока. Для підвищення жорсткості в них використовується кокосове волокно з антибактеріальними властивостями. В матрацах є люверси, виконання "зима-літо". Моделі з підвищеною жорсткістю підходять для людей, вага яких до 110 кг.
   В асортименті фірми є моделі: Олімп, Атлант 1, Атлант 2, Ришельє. Обравши модель преміум-класу, ви купуєте хороший матрац і водночас економите, Є ще недорогі матраци з ортопедичним ефектом стандарт-класу на основі БПБ "Боннель". Замість дорогих наповнювачів Метогу або латекса в них використовується вовняний ватин і бавовняна вата, а для підвищення жорсткості - високоякісний войлок, вартість якого менша, ніж кокосового волокна. Матраци оснащені люверсами для вентиляції, деякі моделі випускаються з підвищеною жорсткістю і конструкцією "зима-літо".
   Матраци стандарт-класу - це Манжеро, Амур, Фаворит, Моніка, Мерлін, Алегро 1, Алегро (два в одному), Одиссей. Найдешевші матраци економ-класу на основі БПБ "Боннель", Це хороший варіант для дачі, підійде він також у спальню для гостей. Матраци зроблені з тих самих високоякісних екологічно чистих матеріалів, але не мають конструкції "зима-літо". Ви можете вибрати Міраж або Марсель.
Фірма Акант - нагороди та сертифікати
   Звісно, чим дорожчі наповнювачі, тим довше служитимуть матраци. Фірма Акант надає гарантію 20 років на пружинні блоки, 3 роки на наповнювачі матраців еліт і преміум-класу, 2 роки на наповнювачі матраців стандарт-класу і 18 місяців на наповнювачі економ-класу. Бажано частіше перевертати матрац, тоді термін його експлуатації збільшується в декілька разів. Виробництво пружинних матраців становить 65% усієї продукції фірми. Крім цього компанія спеціалізується на
виготовленні стьобаних ковдр, подушок, ватяних матраців, наматрацників, ватинів, настилів меблевих, пружинних блоків "Боннель" та блоків незалежних пружин "Pocket Spring", Фірма Акант розробила спеціальну колекцію дитячих матраців, розміри яких ідеально підходять для дитячих ліжечок. Характерними для компанії є постійна модернізація та розширення виробництва, збільшення обсягів випуску продукції. На виробництві втілена міжнародна система управління якістю І5О 9001:2000.
   Високу якість продукції Фірми Акант підтверджено численними нагородами, її занесено до "Регістру кращих товарів України", 2004 року компанія стала лауреатом рейтингу "Кращі підприємства України", 2005 року-переможцем національного бізнес-рейтингу „Лідер галузі" КЗЕД 36.15 "Виробники матраців". Продукція відзначена сертифікатом .Європейського центру Маркетингових Досліджень (м. Брюссель, Бельгія) як товар високої якості, рекомендований для реалізації на міжнародному ринку.
   Сон - це життєва необхідність кожної людини, це відновлення сил, відпочинок. Від того, яким буде ваш сон, залежить здоров'я, фізична активність, хороший настрій. Для гого, щоб сон був комфортним, дуже важливо правильно підібрати матрац.
Матраци Акант - популярні моделі
Матрас
Болеро

Наповнювачі:
латекс, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
3 роки - наповнювачи,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1500 грн.
 
   М'який ортопедичний матрац з сильно вираженим анатомічним ефектом, створений на основі блоків незалежних пружин "Pocket Spring" і складається виключно з натуральних матеріалів, приємна пружність матраца досягається завдяки використанню перфорованого латексу, висота матраца 21 см., навантаження на одне спальне місце - до 120 кг, конструкція "зима - літо".
Матрац
Одісей

Наповнювачі:
койра, овечя шерсть, пінополіуретан, бавовна
Гарантія:
2 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 885 грн.
 
   Матрац середньої жорсткості з ортопедичним ефектом, створений з використанням пружинного блоку "Боннель". Антибактеріальне кокосове волокно додає цій моделі додаткову пружність. Конструкція зима - лето забезпечує приємне тепло взимку та створює ідеальний мікроклімат. Висота матраца - 20 см. Ідеально підходить для тих, хто любить спати на жорсткій поверхні.
  Новини магазину
24.01.19
До модельного ряду матраців еліт класу додано опис недорогого матрацу Сонель з ортопедичним та анатомічним ефектом, на блоках незалежних пружин.
 
22.01.19
Додано повний опис ортопедичного матрацу еліт класу Болеро. Для кращого відчуття властивостей матраців ми радимо використовувати ортопедичні каркаси для ліжок.
 
20.01.19
На сайті додано вичерпний опис ортопедичного матрацу эліт класу Олімп NEW. Для досягнення максимального анатомічного ефекту мы радимо використовувати ортопедичні ламелі для ліжок.
 
18.01.19
Запропоновано опис ортопедичного матрацу з асортименту стандарт класу Мерлін. Ціни на матрац можна дізнатись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
16.01.19
На сайті опубліковано повний опис ортопедичного матраца з анатомічним ефектом еліт класу Морфей. Ціни на матрац можна дізнатись в розділе Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
14.01.19
На сайті запропоновано повний опис найдорожчого з матраців еліт класу Оскар. Про ціни на дану модель Ви можете дізнитись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
12.01.19
Додано сторінку з повним описом матраца еліт класу Тріумф II, приведені характеристики матраца, наші рекомендації по даній моделі.
 
10.01.19
Для україномовної аудиторії стала доступною версія сайту Акант на укрїнській мові. Був проведений переклад усіх основних сервісів та сторінок.
 
08.01.19
Додано такий корисний матеріал, як допомога при виборі матраців, в якому перелічені всі особливості та питання, що виникають при покупці матраців.
 
06.01.19
Запропоновано сторінку ортопедичні каркаси для спальні, де приведені таблиці розмірів з цінами на весь модельний ряд букових ламелей, приведений повний опис продукції.
 

развивающие игрушки для детей до года.