Фірма Акант - про компанію, провідного виробника ортопедичних матраців

розміри оплата доставка   замовлення
ФІРМА АКАНТ - ВЕДУЧИЙ ВИРОБНИК
ОРТОПЕДИЧНИХ ТА АНАТОМІЧНИХ МАТРАЦІВ
ДОСКОНАЛОЇ ЯКОСТІ
Про компанію Акант - історія розвитку виробництва, продукція, відмічена
багаточисельними винагородами, різноманітність моделей матраців.
Матрасы Акант - золотая серия
   
ТЗОВ фірма Акант - про компанію
   Фірма Акант є неперевершеним лідером з виробництва пружинних матраців на українському ринку приладдя для здорового і комфортного сну. Пропонуємі фірмою матраци з ортопедичним і анатомічним ефектами дозволяють під час сну приймати хребту природне і здорове положення, що сприяє профілактиці багатьох захворювань, у тому числі опорно - рухового апарату і сприятливо впливає на формування постави, підтримки здоров'я в належному стані.
   Компанія постійно удосконалює свою виробничу базу для забезпечення максимальної якості пропонованої продукції, асортимент якої постійно збільшується. Модельний ряд матраців налічує більше сорока видів, що відрізняються ціною і наповнювачами, які зможуть задовольнити потреби будь - якого, навіть найвимогливішого, покупця і відповідають світовим стандартам якості.
Акант - виробник пружинних блоків
   Бездоганна якість продукції досягається використанням в матрацах пружинних блоків власного виробництва, компанія спеціалізується на виготовленні як пружинних блоків "Боннель", так і блоків незалежних пружин "pocket Spring". Таким чином, компанія робить матраци доступнішими за ціною, в порівнянні з іншими, що існують, аналогами. Використання блоків незалежних пружин дозволяє досягти анатомічного ефекту ш сприяє більш здоровому і комфортному сну.
   На одному квадратному метрі пружинного блоку "Боннель" знаходиться 115-125 пружин, для виробництва яких використовується високоякісний загартований сталевий дріт діаметром 2,2 мм і швейцарське устаткування Spul. При виготовленні матраців на блоках незалежних пружин "pocket Spring", на 1 квадратному метрі матраца знаходиться від 272 до 330 пружин, і для кращої анатомічності матраців використовується тонший сталевий загартований дріт діаметром 1,8 мм, що дозволяє пружині пружине якісніше реагувати на навантаження і повторювати контури Вашого тіла.
Фірма Акант - нагороди та сертифікати
   Компанія Акант занесена в "Реєстр кращих товарів України", завдяки бездоганній якості продукції і постійному вдосконаленню, розширенню і модернізації виробництва збільшує об'єми продукції, що випускається, встановлюючи прийнятні, "народні" ціни на весь асортимент матраців і відслідковуючи світові новинки. Ще в 2004 р. компанія стає лауреатом рейтингу "Кращі підприємства України". У 2005 р. вся продукція фірми Акант тоді була відмічена сертифікатом Європейського Центру
Маркетингових Досліджень, як товар високої якості, конкурентноспроможний і рекомендований для реалізації на міжнародному ринку. У тому ж, 2005 р., фірма Акант стає переможцем національного бізнес - рейтингу "Лідер галузі", а саме, "Виробники матраців" (КВЕД 36.15). Історія компанії Акант.
  Новини магазину
24.01.19
До модельного ряду матраців еліт класу додано опис недорогого матрацу Сонель з ортопедичним та анатомічним ефектом, на блоках незалежних пружин.
 
22.01.19
Додано повний опис ортопедичного матрацу еліт класу Болеро. Для кращого відчуття властивостей матраців ми радимо використовувати ортопедичні каркаси для ліжок.
 
20.01.19
На сайті додано вичерпний опис ортопедичного матрацу эліт класу Олімп NEW. Для досягнення максимального анатомічного ефекту мы радимо використовувати ортопедичні ламелі для ліжок.
 
18.01.19
Запропоновано опис ортопедичного матрацу з асортименту стандарт класу Мерлін. Ціни на матрац можна дізнатись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
16.01.19
На сайті опубліковано повний опис ортопедичного матраца з анатомічним ефектом еліт класу Морфей. Ціни на матрац можна дізнатись в розділе Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
14.01.19
На сайті запропоновано повний опис найдорожчого з матраців еліт класу Оскар. Про ціни на дану модель Ви можете дізнитись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
12.01.19
Додано сторінку з повним описом матраца еліт класу Тріумф II, приведені характеристики матраца, наші рекомендації по даній моделі.
 
10.01.19
Для україномовної аудиторії стала доступною версія сайту Акант на укрїнській мові. Був проведений переклад усіх основних сервісів та сторінок.
 
08.01.19
Додано такий корисний матеріал, як допомога при виборі матраців, в якому перелічені всі особливості та питання, що виникають при покупці матраців.
 
06.01.19
Запропоновано сторінку ортопедичні каркаси для спальні, де приведені таблиці розмірів з цінами на весь модельний ряд букових ламелей, приведений повний опис продукції.