Безпружинні матраци екстра - класу фірми Акант з анатомічним ефектом

розміри оплата доставка   замовлення
ФІРМА АКАНТ - ПРОВІДНИЙ ВИРОБНИК
ОРТОПЕДИЧНИХ ТА АНАТОМІЧНИХ МАТРАЦІВ
ДОСКОНАЛОЇ ЯКОСТІ
Модельний ряд матраців Акант екстра - класу з ортопедичним та анатомічним
эфектом, безпружинні матраци бездоганної якості.
Матраци Акант - золота серія
   
Матраци Акант екстра - класу
   Матраци фірми Акант екстра - класу є моделями, виконаними виключно за безпружинною технологією, виняткова якість лише природних матеріалів, таких як латекс і кокосове волокно забезпечують оптимальний мікроклімат всередині матраців цілий рік, не викликають алергії.
   Безпружинні матраци можуть використовуватися людьми з підвищеною вагою, оригінальна конструкція "зима - літо" додає додатковий комфорт.
   Елітні матраци відповідають всім вимогам, що пред'являються нашими клієнтами до продукції королівської якості, бесклейова технологія з'єднання сусідніх шарів робить ці матраци екологічно чистими, такими, що не викликають алергію.
Матрац Олівер
Елітний матрац з ортопедичним та анатомічним эфектом.
Наповнювачі:
латекс, бавовняна вата, овечя шерсть, оббивка жакард
Рекомендоване навантаження на одне спальне місце - до 120 кг.
Гарантія: 3 роки - наповнювачі матраца.
Висота матраца 16 см.
Екологічно чистийОртопедичні властивостіАнатомичний ефектЛатексБавовняна вата 100%Овечя шерстьКонструкція зима - літоНатуральні матеріалиМ'який матрацНавантаження до 120 кг.
Матрац Цезар
Елітний матрац середньої жорсткості з ефектом "зима - літо"
Наповнювачі:
койра, латекс, бавовняна вата, овечя шерсть, оббивка жакард
Рекомендоване навантаження на одне спальне місце - до 120 кг.
Гарантія: 3 роки - наповнювачі матраца.
Висота матраца 15 см.
Екологічно чистийОртопедичні властивостіАнатомичний ефектКокосовое волокноЛатексБавовняна вата 100%Овечя шерстьКонструкція зима - літоНатуральні матеріалиСередня жорсткістьНавантаження до 120 кг.
Матрац Ясон
Матрац з ортопедичним эфектом комбінованої жорсткості
Наповнювачі:
койра, латекс, бавовняна вата, овечя шерсть, обивка жаккард
Рекомендоване навантаження на одне спальне місце - до 120 кг.
Гарантія: 3 роки - наповнювачі матраца.
Висота матраца 20 см.
Екологічно чистийОртопедичні властивостіКокосовое волокноЛатексБавовняна вата 100%Овечя шерстьКонструкція зима - літоНатуральні матеріалиКомбінована жорсткістьКомбінована жорсткістьНавантаження до 120 кг.
  Новини магазину
24.01.19
До модельного ряду матраців еліт класу додано опис недорогого матрацу Сонель з ортопедичним та анатомічним ефектом, на блоках незалежних пружин.
 
22.01.19
Додано повний опис ортопедичного матрацу еліт класу Болеро. Для кращого відчуття властивостей матраців ми радимо використовувати ортопедичні каркаси для ліжок.
 
20.01.19
На сайті додано вичерпний опис ортопедичного матрацу эліт класу Олімп NEW. Для досягнення максимального анатомічного ефекту мы радимо використовувати ортопедичні ламелі для ліжок.
 
18.01.19
Запропоновано опис ортопедичного матрацу з асортименту стандарт класу Мерлін. Ціни на матрац можна дізнатись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
16.01.19
На сайті опубліковано повний опис ортопедичного матраца з анатомічним ефектом еліт класу Морфей. Ціни на матрац можна дізнатись в розділе Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
14.01.19
На сайті запропоновано повний опис найдорожчого з матраців еліт класу Оскар. Про ціни на дану модель Ви можете дізнитись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
12.01.19
Додано сторінку з повним описом матраца еліт класу Тріумф II, приведені характеристики матраца, наші рекомендації по даній моделі.
 
10.01.19
Для україномовної аудиторії стала доступною версія сайту Акант на укрїнській мові. Був проведений переклад усіх основних сервісів та сторінок.
 
08.01.19
Додано такий корисний матеріал, як допомога при виборі матраців, в якому перелічені всі особливості та питання, що виникають при покупці матраців.
 
06.01.19
Запропоновано сторінку ортопедичні каркаси для спальні, де приведені таблиці розмірів з цінами на весь модельний ряд букових ламелей, приведений повний опис продукції.
 
Купить Harbo в Петербурге.
База недвижимости квартиры - . Куплю квартиру в Москве.
Что необходимо для и домашних условиях.