Замовити матрац Акант - попереднє замовлення на покупку матраців Акант

розміри оплата доставка   замовлення
ФІРМА АКАНТ - ВЕДУЧИЙ ВИРОБНИК
ОРТОПЕДИЧНИХ ТА АНАТОМІЧНИХ МАТРАЦІВ
ДОСКОНАЛОЇ ЯКОСТІ
Форма попереднього замовлення матраців фірми Акант,
подати замовлення на покупку матраца.
Матрасы Акант - золотая серия
Матраци Акант попереднє замовлення
   Шановні відвідувачі сайту, для скорочення термінів доставки матраців, просимо Вас скористатися формою попереднього замовлення матраців фірми Акант. При заповненні заявки просимо уважно заповнювати всі поля форми. Будь ласка, коректно вказуйте номер Вашого телефону і адресу для доставки.
   Поле "Адреса для доставки" і "Побажання до замовлення" не обов'язкові для заповнення якщо Ви доставлятимете матрац самостійно.
   Будь ласка, заповните поля форми і натискуйте кнопку "Відправити". Через деякий час, після обробки Вашої заявки, з Вами зв'яжуться наші консультанти по телефону, який Ви вказали, для уточнення деталей замовлення.
Зробити замовлення на матраци Акант

Заповніть необхідні поля і натисніть кнопку "Відправити".


Ваше ім'я:*
e-mail:*
Ваш телефон:*
Модель матраца:*
 
Выберіть розмір:*
 
Доставка:*
 
Адреса для доставки:
Побажання до замовлення:

* Поля обов'язкові для заповнення    
  Новини магазину
24.01.19
До модельного ряду матраців еліт класу додано опис недорогого матрацу Сонель з ортопедичним та анатомічним ефектом, на блоках незалежних пружин.
 
22.01.19
Додано повний опис ортопедичного матрацу еліт класу Болеро. Для кращого відчуття властивостей матраців ми радимо використовувати ортопедичні каркаси для ліжок.
 
20.01.19
На сайті додано вичерпний опис ортопедичного матрацу эліт класу Олімп NEW. Для досягнення максимального анатомічного ефекту мы радимо використовувати ортопедичні ламелі для ліжок.
 
18.01.19
Запропоновано опис ортопедичного матрацу з асортименту стандарт класу Мерлін. Ціни на матрац можна дізнатись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
16.01.19
На сайті опубліковано повний опис ортопедичного матраца з анатомічним ефектом еліт класу Морфей. Ціни на матрац можна дізнатись в розділе Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
14.01.19
На сайті запропоновано повний опис найдорожчого з матраців еліт класу Оскар. Про ціни на дану модель Ви можете дізнитись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
12.01.19
Додано сторінку з повним описом матраца еліт класу Тріумф II, приведені характеристики матраца, наші рекомендації по даній моделі.
 
10.01.19
Для україномовної аудиторії стала доступною версія сайту Акант на укрїнській мові. Був проведений переклад усіх основних сервісів та сторінок.
 
08.01.19
Додано такий корисний матеріал, як допомога при виборі матраців, в якому перелічені всі особливості та питання, що виникають при покупці матраців.
 
06.01.19
Запропоновано сторінку ортопедичні каркаси для спальні, де приведені таблиці розмірів з цінами на весь модельний ряд букових ламелей, приведений повний опис продукції.
 
Смотрите подробности здесь.