Ортопедичні матраци Акант - ідеальна формула сну. Магазин матраців

розміри оплата доставка   замовлення
ФІРМА АКАНТ - ПРОВІДНИЙ ВИРОБНИК
ОРТОПЕДИЧНИХ ТА АНАТОМІЧНИХ МАТРАЦІВ
ДОСКОНАЛОЇ ЯКОСТІ
На сайті запропоновано весь модельний ряд матраців фірми Акант, матраци
усіх цінових категорій від економ до екстра - класу.
Матраци Акант - золота серія
   
Матраци Акант - філософія ідеального сну
   Фірма Акант є незаперечним лідером з виробництва ортопедичних и анатомічних матраців на українському ринку, завдяки постійному запровадженню новітніх передових технологій, компанія випускає великий асортимент матраців різних цінових категорій, що в змозі задовільнити потреби будь якого покупця.
   Неперевершену якість забезпечують пружинні блоки власного виробництва, що використовуються при виготовленні матраців як на пружинних блоках "Бонель", так і
на блоках незалежних пружин "Pocket Spring". Компанія була першою на українському ринку, хто для забезпечення повноцінного анатомічного ефекту та здорового сну, впровадив нову технологію и налагодив масове виробництво блоків незалежних пружин, що не поступаються світовим аналогам.
Технології забезпечення якості
   Для забезпечення відповідності матрасів світовій якості продукції, на підприємстві використовується сучасне, високотекнологічне обладнання, що дозволило впровадити безклейову технологію виробницства матраців нової якості.
   У такий спосіб усі м'які частини матраців простьобуються одночасно. Це підвищує ступінь фіксації м'яких шарів, найкращим чином забезпечує цілісність всього матрацу, дозволяє запобігати при експлуатації таким розповсюдженим недолікам як
як збивання матеріалів, зсув шарів, руйнуванню наповнювачів. Відмова від застосування клею для з'єднання різних шарів дозволяє підвищити екологічні властивості матраців, розробляти та налагоджувати випуск моделей, що складаються виключно з натуральних, природніх материалів.
Матраци Акант популярні моделі
Матрац
Тріумф II

Наповнювачі:
латекс, койра, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
3 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1355 грн.
 
   Елітний матрац з ортопедичним і анатомічним ефектами і різною жорсткістю сторін, що досягається використанням латексованої плити кокоса з одного боку, і натуральним латексом з іншою, "зима - літо". Оббивка - жакард.
   При виробництві даної моделі використовуються наповнювачі виключно з натуральних і природних матеріалів високої якості. Навантаження - 120 кг.
Матрац
Оскар

Наповнювачі:
латекс, койра, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
3 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: от 1760 грн.
 
   Один з найпрекрасніших матраців еліт - класу підвищеної жорсткості з ортопедичним і анатомічним ефектами, використання блоків незалежних пружин "Pocket Spring" дозволяє цьому матрацу ідеально повторювати контури тіла, складається виключно з натуральних матеріалів високої якості, конструкція зима - літо, Навантаження - до 120 кг. Оббивка - жакард.
Матрац
Мерлін

Наповнювачі:
койра, овечя шерсть, бавовняна вата, войлок
Гарантія:
2 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 990 грн.
 
   Одна з недорогих моделей матраців Акант, що складається виключно з натуральних, природних матеріалів. Поєднання пружинного блоку "Бонель" і шару кокосового волокна роблять цей матрац одним з самих жорстких з усього модельного ряду. Наша конструкція зима - літо забезпечує комфорт та ідеальний мікроклімат всередені матраца протягом всього року.
Матрац
Морфей

Наповнювачі:
пенополіуретан, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
3 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1055 грн.
 
   Одна з найпопулярніших моделей серед матраців Акант, найдоступніший за ціною елітний матрац з анатомічним ефектом, конструкція "зима - літо" забезпечує додатковий комфорт і ідеальний мікроклімат усередині матраца.
   М'який матрац, для людей, які цінують комфорт і затишок - блоки незалежних пружин дозволяють рівномірно розподіляти навантаження тіла.
Зоновані матраци - золота серія
   Раді повідомити Вам, що фірма Акант, вперше на українському ринку виробництва матраців, впровадила технологію и налагодила лінію з виробництва зонованих матраців з використанням власних блоків незалежних пружин "Pocket Spring".
   П'ять різних зон жорсткості найбільш сприятливо впливають на рівномірний росподіл ваги тіла на матрац, забезпечують хребту здорове, природнє та горизонтальне положення на протязі всього відпочинку. Зона найбільшої жорсткості
росташована в області бедер, що потребують максимальної підтримки ваги. В залежності від різного навантаження, що сприиняють частии тіла на матрац, зонування умовно розділено на п'ять частин, що було досягнуто завдяки використанню комп'ютерного тестування.
Матраци Аканткнига запитань та відповідей

  11.07.2012 12:33   алена
доброго дня! мається матрас з системою "зима-літо" на матрасі є два ярлички, один червоний інший синій, так підкажіть будь-ласка яка сторона іменується літньою, а яка зимньою????


  24.10.2011 10:51   Елена
У меня матрас Морфей. 160х200 купили 4 года назад. С одной стороны образовалась яма!!! спать невозможно. вот тебе гарантия 20 лет на пружинный блок((( можно ли каким то образом исправить это положение, может их реставрируют? покупать новый опять немного круто выйдет.Заранее благодарна за ответ


  Новини магазину
24.01.19
До модельного ряду матраців еліт класу додано опис недорогого матрацу Сонель з ортопедичним та анатомічним ефектом, на блоках незалежних пружин.
 
22.01.19
Додано повний опис ортопедичного матрацу еліт класу Болеро. Для кращого відчуття властивостей матраців ми радимо використовувати ортопедичні каркаси для ліжок.
 
20.01.19
На сайті додано вичерпний опис ортопедичного матрацу эліт класу Олімп NEW. Для досягнення максимального анатомічного ефекту мы радимо використовувати ортопедичні ламелі для ліжок.
 
18.01.19
Запропоновано опис ортопедичного матрацу з асортименту стандарт класу Мерлін. Ціни на матрац можна дізнатись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
16.01.19
На сайті опубліковано повний опис ортопедичного матраца з анатомічним ефектом еліт класу Морфей. Ціни на матрац можна дізнатись в розділе Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
14.01.19
На сайті запропоновано повний опис найдорожчого з матраців еліт класу Оскар. Про ціни на дану модель Ви можете дізнитись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
12.01.19
Додано сторінку з повним описом матраца еліт класу Тріумф II, приведені характеристики матраца, наші рекомендації по даній моделі.
 
10.01.19
Для україномовної аудиторії стала доступною версія сайту Акант на укрїнській мові. Був проведений переклад усіх основних сервісів та сторінок.
 
08.01.19
Додано такий корисний матеріал, як допомога при виборі матраців, в якому перелічені всі особливості та питання, що виникають при покупці матраців.
 
06.01.19
Запропоновано сторінку ортопедичні каркаси для спальні, де приведені таблиці розмірів з цінами на весь модельний ряд букових ламелей, приведений повний опис продукції.
 
Фото для сотрудников и руководителей компьютерные стулья.