Матраци Акант - матеріали для виробництва - латекс, койра, жаккард, бавовна

розміри оплата доставка   замовлення
ФІРМА АКАНТ - ПРОВІДНИЙ ВИРОБНИК
ОРТОПЕДИЧНИХ ТА АНАТОМІЧНИХ МАТРАЦІВ
ДОСКОНАЛОЇ ЯКОСТІ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ
Матеріали для виробництва матраців Акант - латекс, койра, бавовна,
овечя шерсть, термовойлок, жаккард високих сортів.
Ортопедичні ламелі для матраців
   
Матраци Акант - матеріали для виробництва
   Фірма Акант є неперевершеним лідером по виробництву пружинних матраців на українському ринку приладдя для здорового і комфортного сну. Вироблювані фірмою матраци з ортопедичним і анатомічним ефектами дозволяють під час сну приймати хребту природне і природне положення, що сприяє профілактиці багатьох захворювань, у тому числі опорно - рухового апарату і сприятливо впливає на розвиток постави. Велику роль в цьому відіграють матеріали що використовуються.
   Компанія постійно удосконалює свою виробничу базу для забезпечення максимальної якості вироблюваної продукції, асортимент якої постійно збільшується. Модельний ряд матраців налічує більше сорока видів, що відрізняються ціною і наповнювачами, які зможуть задовольнити потреби будь-якого, навіть найвимогливішого, покупця.
Матеріали для матраців - таблиця позначень
Пружинний блок Боннель
   Боннель - безкаркасний пружинний блок (БПБ) з ортопедичними властивостями. Кожна пружина має по п'ять витків, а їх радіус послідовно зменшується до центру пружини. Завдяки цьому досягається більш рівномірний розподіл навантаження на матрац. Фірма Акант виробляє пружинні блоки "Боннель" на швейцарському устаткуванні Spul (Шпюль). На 1 кв. метрі пружинного блоку знаходиться 115-125 пружин. Для виробництва пружин використовується загартований сталевий дріт діаметром 2,2 мм.
Блок незалежних пружин Pocket Spring
   Pocket Spring - блок незалежних пружин (БНП) з ортопедичними і анатомічними властивостями. Кожна пружина знаходиться в окремому матер'яному чохлі. Завдяки цьому досягається точний розподіл навантаження тіла без залучення сусідніх пружин. В результаті матрац анатомічно ідеально повторює контури тіла.На 1 кв. метрі матраца знаходиться від 272 до 330 пружин. Для їх виробництва використовується сталевий загартований дріт діаметром 1,8 мм.
Термовойлок
   Термовойлок - войлок підвищеної щільності і міцності. Він захищає м'які прослоєчні матеріали від тиску пружин, тим самим значно збільшує термін служби матраца.
Бавовняна вата
   Бавовняна вата - 100% натуральний природний матеріал, не парить, створює оптимальний мікроклімат навіть спекотним літом.
Овечя шерсть
   Овечя шерсть - 100% натуральний матеріал, що створює оптимальний мікроклімат, прекрасно зберігає тепло взимку, неалергенний.
Кокосове волокно
   Койра - волокна кокосового горіха, що скріплюють натуральним латексом. Володіє антибактеріальними властивостями, додає міцність і еластичність матрацу, не гниє роками.
Пінополіуретан
   Пінополіуретан - висококачестванний матеріал, що додає матрацу комфортну пружність.
Латекс
   Латекс - володіє і ортопедичними, і анатомічними властивостями, завдяки чому забезпечує максимальний комфорт.
Конструкція Зима-літо
   "Зима-літо" - оригінальна конструкція для комфортного відпочинку у будь-яку пору року. Одна сторона (з бавовною) створює оптимальний мікроклімат влітку, а інша (з овечою шерстю) - зберігає тепло і забезпечує комфорт взимку.
Ортопедичні властивості
   Ортопедичні властивості - рівномірний розподіл навантаження, завдяки чому забезпечується правильне положення хребта під час сну.
Анатомічні властивості
   Анатомічні властивості - поверхня матраца приймає контури тіла і ще більш рівномірно розподіляє його тиск.
Екологічно чисті матеріали
   Екологічно чисті матеріали. Ми піклуємося про здоров'я Вашої сім'ї, тому використовуємо лише екологічно чисті матеріали, що мають гігієнічні сертифікати.
Натуральні, природні матеріали
   Натуральні, природні матеріали. У нашій колекції Ви знайдете матраци, виготовлені виключно з натуральних матеріалів, подарованих нам самою природою.
Екологічно чисті тканини
   Виключно натуральні, природні и екологічно чисті тканини використовуються для виробництва матраців для дітей.
Жорсткість матраца
   Жорсткість матраца, обумовлена наповненням і пружинними блоками - модельний ряд умовно роздільний на м'які матраци, середньої жорсткості і дуже жорсткі.
Максимальне навантаження
   Максимальне навантаження на одне спальне месце - залежить від використаного типу пружинних блоків і наповнювачів матраца.
  Новини магазину
24.01.19
До модельного ряду матраців еліт класу додано опис недорогого матрацу Сонель з ортопедичним та анатомічним ефектом, на блоках незалежних пружин.
 
22.01.19
Додано повний опис ортопедичного матрацу еліт класу Болеро. Для кращого відчуття властивостей матраців ми радимо використовувати ортопедичні каркаси для ліжок.
 
20.01.19
На сайті додано вичерпний опис ортопедичного матрацу эліт класу Олімп NEW. Для досягнення максимального анатомічного ефекту мы радимо використовувати ортопедичні ламелі для ліжок.
 
18.01.19
Запропоновано опис ортопедичного матрацу з асортименту стандарт класу Мерлін. Ціни на матрац можна дізнатись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
16.01.19
На сайті опубліковано повний опис ортопедичного матраца з анатомічним ефектом еліт класу Морфей. Ціни на матрац можна дізнатись в розділе Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
14.01.19
На сайті запропоновано повний опис найдорожчого з матраців еліт класу Оскар. Про ціни на дану модель Ви можете дізнитись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
12.01.19
Додано сторінку з повним описом матраца еліт класу Тріумф II, приведені характеристики матраца, наші рекомендації по даній моделі.
 
10.01.19
Для україномовної аудиторії стала доступною версія сайту Акант на укрїнській мові. Був проведений переклад усіх основних сервісів та сторінок.
 
08.01.19
Додано такий корисний матеріал, як допомога при виборі матраців, в якому перелічені всі особливості та питання, що виникають при покупці матраців.
 
06.01.19
Запропоновано сторінку ортопедичні каркаси для спальні, де приведені таблиці розмірів з цінами на весь модельний ряд букових ламелей, приведений повний опис продукції.
 
Светодиодные лампы купить. .
, teide.
тонкости окрашивания длинных и коротких ресниц тушью.