Ортопедичний матрац Мерлін фірми Акант

розміри оплата доставка   замовлення
ФІРМА АКАНТ - ПРОВІДНИЙ ВИРОБНИК
ОРТОПЕДИЧНИХ ТА АНАТОМІЧНИХ МАТРАЦІВ
ДОСКОНАЛОЇ ЯКОСТІ
Одна з самих популярних моделей асортименту матраців фірми Акант -
матрац стандарт - класу Мерлін на пружинних блоках Боннель.
Матраци Акант - золота серія
   
Матраци стандарт класу - модель Мерлін
   Моделі матраців з асортименту стандарт - класу фірми Акант відповідають вимогам, що пред'являються щодо недорогих, бюджетних матраців, в яких співвідношення ціна/якість є оптимальною. Всі моделі стандарт класу побудовані з використанням конусного пружинного блоку "Боннель" власного виробництва, який і забезпечує матрацам ортопедичний ефект. Не дивлячись на те, що моделі не дорогі і доступні кожному, в них використовуються лише екологічно чисті матеріали, а деякі
найменування виготовлені виключно з натуральних, природних материалів, що подаровані нам природою. "Мерлін" - оптимальне співвідношення ціни і якості, а також застосування виключно натуральних матеріалів зробили цей матрац лідером продажу серед недорогих моделей з асортименту компанії Акант. Відмінні ортопедичні якості досягаються завдяки використанню блоків
"Боннель". Пружинні блоки виконані із сталевого дроту завтовшки 2,2 мм. Кожна пружина має п'ять витків, які поступово звужуються до центру, утворюючи двосторонній конус. Завдяки такій конструкції, матрац більш рівномірно розподіляє навантаження тіла, дозволяючи легшим його частинам розслабляти м'язи, в той же час, підтримуючи важчі частини в правильному, горизонтальному положенні на протязі всього сну, забезпечуючи ортопедичний ефект і цілком здоровий сон.
   Ортопедичний матрац "Мерлін", як ми вже казали, складається виключно з природних матеріалів: латексоване кокосове волокно, що не викликає алергію і не схильне до гниття, додає матрацу додаткову жорсткість і приємну пружність, шар термовойлока захищає наповнювачі від прямої дії пружин і виступає в якості термоізолятору. Овечя шерсть і бавовняна вата утворюють оригінальну конструкцію зима - літо, яка не лише прекрасно зберігає тепло взимку, а влітку не парить, але й створює додатковий комфорт, додаючи верхньому шару матраца деяку легкість і пишні форми.
Екологічно чистийОртопедичні властивостіПБ БоннельТермовойлокКокосове волокноБавовняна вата 100%Овечя шерстьКонструкція зима - літоНатуральні матеріалиЖорсткийНавантаження до 100 кг.
   Безклейова технологія, при якій всі шари матраца прошиваються одночасно, забезпечує матрацу Мерлін додаткову екологічність і подовжує термін його служби. Оббивка - жаккард високих сортів, висота матраца - 18 см., навантаження, що рекомендується, на одне спальне місце - до 100 кг. Гарантія - 2 роки на наповнювачі матраца і 20 років на пружинний блок. Одна з найпопулярніших жорстких моделей з асортименту матраців Акант стандарт класу, доступна по ціні.
Матраци Акант - інші моделі стандарт - класу
Матрац
Одісей

Наповнювачі:
койра, овечя шерсть, пінополіуретан, бавовна
Гарантія:
2 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 885 грн.
 
   Матрац середньої жорсткості з ортопедичним ефектом, створений з використанням пружинного блоку "Боннель". Антибактеріальне кокосове волокно додає цій моделі додаткову пружність. Конструкція зима - лето забезпечує приємне тепло взимку та створює ідеальний мікроклімат. Висота матраца - 20 см. Ідеально підходить для тих, хто любить спати на жорсткій поверхні.
Матрац
Фаворіт

Наповнювачі:
войлок, овечя шерсть, термовойлок, бавовна
Гарантія:
2 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 746 грн.
 
   Матрац виконаний з натуральних матеріалів, середня жорсткість досягається двома шарами войлоку та термовойлоку, з ортопедичним ефектом, створений з використанням пружинного блоку "Боннель". Овечя шерсть з бавовняною ватою створюють конструкцію зима - літо Висота матраца - 18 см. Недорога модель стандарт - класу відмінної якості. Навантаження - до 80 кг.
Матрац
Моніка

Наповнювачі:
войлок, овечя шерсть, пінополіуретан, бавовна
Гарантія:
2 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 710 грн.
 
   Модель матраца з ортопедичним ефектом, середня жорсткість забезпечується шаром термовойлоку, використовується пружинний блок "Боннель". Овечя шерсть з бавовняною ватою створюють оригінальну конструкцію зима - літо. Висота матраца - 18 см. Недорога, бюджетна модель матрацу стандарт класу. Рекомендоване навантаження - до 100 кг, екологічно чистий.
Матрац
Алегро I

Наповнювачі:
войлок, овечя шерсть, пінополіуретан, бавовна
Гарантія:
2 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 717 грн.
 
   Модель матраца з ортопедичним ефектом, середня жорсткість забезпечується шаром термовойлоку, використовується пружинний блок "Боннель". Овечя шерсть з бавовняною ватою створюють оригінальну конструкцію зима - літо. Висота матраца - 19 см. Недорога, бюджетна модель матрацу стандарт класу. Рекомендоване навантаження - до 100 кг, екологічно чистий.
  Новини магазину
24.01.19
До модельного ряду матраців еліт класу додано опис недорогого матрацу Сонель з ортопедичним та анатомічним ефектом, на блоках незалежних пружин.
 
22.01.19
Додано повний опис ортопедичного матрацу еліт класу Болеро. Для кращого відчуття властивостей матраців ми радимо використовувати ортопедичні каркаси для ліжок.
 
20.01.19
На сайті додано вичерпний опис ортопедичного матрацу эліт класу Олімп NEW. Для досягнення максимального анатомічного ефекту мы радимо використовувати ортопедичні ламелі для ліжок.
 
18.01.19
Запропоновано опис ортопедичного матрацу з асортименту стандарт класу Мерлін. Ціни на матрац можна дізнатись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
16.01.19
На сайті опубліковано повний опис ортопедичного матраца з анатомічним ефектом еліт класу Морфей. Ціни на матрац можна дізнатись в розділе Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
14.01.19
На сайті запропоновано повний опис найдорожчого з матраців еліт класу Оскар. Про ціни на дану модель Ви можете дізнитись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
12.01.19
Додано сторінку з повним описом матраца еліт класу Тріумф II, приведені характеристики матраца, наші рекомендації по даній моделі.
 
10.01.19
Для україномовної аудиторії стала доступною версія сайту Акант на укрїнській мові. Був проведений переклад усіх основних сервісів та сторінок.
 
08.01.19
Додано такий корисний матеріал, як допомога при виборі матраців, в якому перелічені всі особливості та питання, що виникають при покупці матраців.
 
06.01.19
Запропоновано сторінку ортопедичні каркаси для спальні, де приведені таблиці розмірів з цінами на весь модельний ряд букових ламелей, приведений повний опис продукції.
 
Газовые плиты ardo Ардо - цены описание отзывы.
. Кровати в москве.
матрас купить.