Ортопедичний матрац Морфей з анатомічним ефектом фірми Акант

розміри оплата доставка   замовлення
ФІРМА АКАНТ - ПРОВІДНИЙ ВИРОБНИК
ОРТОПЕДИЧНИХ ТА АНАТОМІЧНИХ МАТРАЦІВ
ДОСКОНАЛОЇ ЯКОСТІ
Найдешевша модель еліт - класу з програми матраців фірми Акант -
ортопедичний матрац з анатомічним ефектом Морфей.
Бавовняна вата
   
Матраци еліт класу - модель Морфей
   Фірма Акант, прислухаючись до побажань клієнтів, виробляє елітні матраци у великому асортименті. Різноманітність моделей матраців обумовлена великою потребою покупців не лише в дорогих елітних матрацах, але і в доступніших за ціною, бюджетних моделях, які будуть в змозі задовільнити потреби практично кожного клієнта. Як відомо, анатомічний ефект і досягається завдяки вживанню в матрацах так званих блоків незалежних пружин "Pocket Spring", сенс яких полягає в тому,
що під впливом навантаження, спрацьовують лише ті пружини, на які виявляється максимальна дія, а сусідні, при цьому, не залучаються до роботи, оскільки жорсткого зв'язку немає. Таким чином, матрац підстроюється під контури Вашого тіла, ніби зливається з ним, що сприятливо позначається на розслабленні м'язів протягом всього часу сну, а також формує поставу і є профілактикою захворювань опорно - рухового апарату. Матрац "Морфей" прекрасно відповідає усім цим вимогам.
   Матрац виконаний за унікальною безклейовою технологією, при якій всі м'які шари прошиваються одночасно, і клей при виробництві не використовується, тобто це підвищує екологічні властивості матраца. Модель "Морфей" розроблена як м'який матрац, таким чином, анатомічний ефект буде якнайкраще проявлятися навіть при невеликому навантаженні - отже, людина з невеликою вагою або підліток буде почувати себе на цьому матраці затишно і комфортно.
   Застосування в моделі блоків незалежних пружин "Pocket Spring" власного виробництва і високоякісного, екологічно чистого пінополіуретана, робить матрац "Морфей" дуже вигідною покупкою - Ви не переплачуєте за дуже дорогі, екзотичні наповнювачі, такі як натуральний латекс або латексована кокосова плита, але при цьому отримуєте практично ті - ж самі відчуття під час сну. Наявність овечої шерсті і бавовняної вати, дохволяють утворююти конструкцію "зима - літо", що гарантує високий рівень комфорту та додатково підтримує усередині матраца оптимальний мікроклімат на протязі всього періоду його експлуатації. Шар термовойлока призначений для того, щоб захистити м'які шари матраца від прямої дії пружин, а також, створити додаткову термоізоляцію.
Екологічно чистийОртопедичний ефектАнатомические свойстваБНП "Pocket Spring"ВойлокПінополіуретанБавовняна вата 100%Овечя шерстьКонструкція зима - літоМ'який матрацНавантаження до 100 кг.
   Оббивка матраца - жаккард високих сортів, висота - біля 19 см., навантаження, що рекомендується, на одне спальне місце - до 100 кг. Гарантія - 3 роки на наповнення матраца і 20 років на пружинний блок. Найдоступніша за ціною модель серед <эа href="/elit_ua.html" class="desсthov">матраців Акант еліт - класу, яка виконана із застосуванням блоків незалежних пружин "Pocket Spring" і володіє анатомічним ефектом.
Матраци Акант - рекомендовані моделі еліт - класу
Матрац
Сонель

Наповнювачі:
термовойлок, койра, пенополіуретан
Гарантія:
3 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1120 грн.
 
   Матрац з ортопедичним та анатомічним эффектом, створений на основі наших блоків незалежних пружин "Pocket Spring", матрац середньої жорсткості, яка досягається завдяки використанню кокосової плити, що пропитана натуральним латексом, матрац може бути рекомендований людям, вага яких не перевищеє 100 кг. Висота - 21 см. Доступний за ціною матрац.
Матрац
Тріумф II

Наповнювачі:
латекс, койра, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
3 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1355 грн.
 
   Елітний матрац з ортопедичним і анатомічним ефектами і різною жорсткістю сторін, що досягається використанням латексованої плити кокоса з одного боку, і натуральним латексом з іншою, "зима - літо". Оббивка - жакард.
   При виробництві даної моделі використовуються наповнювачі виключно з натуральних і природних матеріалів високої якості. Навантаження - 120 кг.
Матрац
Олімп NEW

Наповнювачі:
войлок, койра, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
3 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1455 грн.
 
   Елітний матрац підвищеної жорсткості з ортопедичним а також анатомічним ефектами, особливість матраца в тому, що він складається виключно з натуральних матеріалів, висота матраца - близько 22 см., навантаження на одне спальне місце - близько 120 кг, оригінальна конструкція "зима - літо" забезпечуватиме додатковий комфорт у будь-яку пору року.
Матрас
Болеро

Наповнювачі:
латекс, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
3 роки - наповнювачи,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1500 грн.
 
   М'який ортопедичний матрац з сильно вираженим анатомічним ефектом, створений на основі блоків незалежних пружин "Pocket Spring" і складається виключно з натуральних матеріалів, приємна пружність матраца досягається завдяки використанню перфорованого латексу, висота матраца 21 см., навантаження на одне спальне місце - до 120 кг, конструкція "зима - літо".
  Новини магазину
24.01.19
До модельного ряду матраців еліт класу додано опис недорогого матрацу Сонель з ортопедичним та анатомічним ефектом, на блоках незалежних пружин.
 
22.01.19
Додано повний опис ортопедичного матрацу еліт класу Болеро. Для кращого відчуття властивостей матраців ми радимо використовувати ортопедичні каркаси для ліжок.
 
20.01.19
На сайті додано вичерпний опис ортопедичного матрацу эліт класу Олімп NEW. Для досягнення максимального анатомічного ефекту мы радимо використовувати ортопедичні ламелі для ліжок.
 
18.01.19
Запропоновано опис ортопедичного матрацу з асортименту стандарт класу Мерлін. Ціни на матрац можна дізнатись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
16.01.19
На сайті опубліковано повний опис ортопедичного матраца з анатомічним ефектом еліт класу Морфей. Ціни на матрац можна дізнатись в розділе Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
14.01.19
На сайті запропоновано повний опис найдорожчого з матраців еліт класу Оскар. Про ціни на дану модель Ви можете дізнитись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
12.01.19
Додано сторінку з повним описом матраца еліт класу Тріумф II, приведені характеристики матраца, наші рекомендації по даній моделі.
 
10.01.19
Для україномовної аудиторії стала доступною версія сайту Акант на укрїнській мові. Був проведений переклад усіх основних сервісів та сторінок.
 
08.01.19
Додано такий корисний матеріал, як допомога при виборі матраців, в якому перелічені всі особливості та питання, що виникають при покупці матраців.
 
06.01.19
Запропоновано сторінку ортопедичні каркаси для спальні, де приведені таблиці розмірів з цінами на весь модельний ряд букових ламелей, приведений повний опис продукції.
 
для детей.