Матрац Оскар фірми Акант - ортопедичний матрац з анатомічним ефектом

розміри оплата доставка   замовлення
ФІРМА АКАНТ - ПРОВІДНИЙ ВИРОБНИК
ОРТОПЕДИЧНИХ ТА АНАТОМІЧНИХ МАТРАЦІВ
ДОСКОНАЛОЇ ЯКОСТІ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ
Елітний матрац фірми Акант - модель Оскар - ортопедичні властивості з
анатомічним ефектом, натуральні матеріали, блок незалежних пружин.
Матраци Акант - золота серія
   
Матраци еліт класу - модель Оскар
   Матрац Оскар - це модель еліт класу, як то кажуть, "не з дешевих", оскільки це найдорожча модель в серії елітних матраців. Блоки незалежних пружин "Pocket Spring" зможуть створити чудовий анатомічний ефект завдяки тому, що кожна пружина може "спрацьовувати" індивідуально, за рахунок того, що жорсткого зв'язку між ними немає, тобто не залучаючи сусідні пружини в роботу. Таким чином, конструкція матраца дозволяє повністю повторювати контури Вашого тіла, що дуже
сприятливо позначається на розслабленні м'язів, повного відпочинку організму, додає хребту природного, здорового положення протягом всього часу відпочинку, яке заклала в нас сама природа. Фірма Акант розробляла дану модель матраца, вивчивши всі побажання найвимогливіших клієнтів і прислухаючись до рекомендацій лікарів щодо правильного положення хребта під час сну.
   Використання в якості наповнювачів таких дорогих матеріалів як латексованої кокосової плити, яка не має запаху, неаллергенна, не схильна до гниття і володіє відмінними гігієнічними властивостями, і натурального вспіненого латексу, видобуваємого з соку гевеї, що додає матрацу додаткову приємну пружність, дозволило створити матрац, що повністю відповідає сучасним світовим вимогам до якості виробів, які пред'являються до постільного приладдя і аксесуарів для сну.
   Застосування в цій моделі натуральної 100% бавовняної вати, яка служить окрім термоізоляційної прокладки ще і свого роду каталізатором, що підтримує натуральний мікроклімат усередині матраца під час всього терміну експлуатації, і овечої шерсті, що прекрасно зберігає тепло при низьких температурах, дозволяє створити оригінальну конструкцію "зима - літо", про яку всі ми давно чули, і вже вважаємо постійним атрибутом дорогих моделей матраців. Матрац Оскар більш всього підійде для людей, що віддають перевагу досить жорсткій поверхні для сну, але, щоб при цьому не виникало відчуття, що спиш на дошці. Підвищена жорсткість не перешкоджає проявлятись анатомічного ефекту - ії компенсує шар пружного латексу, який і створює додатковий комфорт.
Екологічно чистийОртопедичний ефектАнатомічний ефектБНП "Pocket Spring"ВойлокКокосовое волокноЛатексБавовняна вата 100%Овечя шерстьКонструкція зима - літоНатуральні матеріалиЖорсткий матрацНавантаження до 120 кг.
   Налагоджена фірмою Акант безклейова технологія, при якій відбувається прошивка всіх шарів одночасно, повністю виключає вживання клеїв, додаючи матрацу додаткову чистоту і забезпечує поверхні додаткову пишність. Оббивка - жаккард високих сортів, висота матраца - 25 см., навантаження, що рекомендується, на одне спальне місце - до 120 кг. Гарантія - 3 роки на наповнювачі матраца і 20 років на пружинний блок.
Матраци Акант - рекомендовані моделі еліт - класу
Матрац
Жаклін

Наповнювачі:
латекс, койра, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
3 роки - наповнювачи,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1717 грн.
 
   Матрац еліт класу середньої жорсткості з ортопедичним і анатомічним ефектами, завдяки застосуванню блоків незалежних пружин "Pocket Spring" дозволяє більш рівномірно розподіляти навантаження тіла, тим самим забезпечує правильне положення хребту і робить відпочинок приємним та здоровим. Оббивка - жаккард, "зиіма - літо", навантаження - до 120 кг
Матрац
Тріумф II

Наповнювачі:
латекс, койра, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
3 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1355 грн.
 
   Елітний матрац з ортопедичним і анатомічним ефектами і різною жорсткістю сторін, що досягається використанням латексованої плити кокоса з одного боку, і натуральним латексом з іншою, "зима - літо". Оббивка - жакард.
   При виробництві даної моделі використовуються наповнювачі виключно з натуральних і природних матеріалів високої якості. Навантаження - 120 кг.
Матрац
Морфей

Наповнювачі:
пенополіуретан, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
3 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1055 грн.
 
   Одна з найпопулярніших моделей серед матраців Акант, найдоступніший за ціною елітний матрац з анатомічним ефектом, конструкція "зима - літо" забезпечує додатковий комфорт і ідеальний мікроклімат усередині матраца.
   М'який матрац, для людей, які цінують комфорт і затишок - блоки незалежних пружин дозволяють рівномірно розподіляти навантаження тіла.
Матрац
Олімп NEW

Наповнювачі:
войлок, койра, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
3 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1455 грн.
 
   Елітний матрац підвищеної жорсткості з ортопедичним а також анатомічним ефектами, особливість матраца в тому, що він складається виключно з натуральних матеріалів, висота матраца - близько 22 см., навантаження на одне спальне місце - близько 120 кг, оригінальна конструкція "зима - літо" забезпечуватиме додатковий комфорт у будь-яку пору року.
  Новини магазину
24.01.19
До модельного ряду матраців еліт класу додано опис недорогого матрацу Сонель з ортопедичним та анатомічним ефектом, на блоках незалежних пружин.
 
22.01.19
Додано повний опис ортопедичного матрацу еліт класу Болеро. Для кращого відчуття властивостей матраців ми радимо використовувати ортопедичні каркаси для ліжок.
 
20.01.19
На сайті додано вичерпний опис ортопедичного матрацу эліт класу Олімп NEW. Для досягнення максимального анатомічного ефекту мы радимо використовувати ортопедичні ламелі для ліжок.
 
18.01.19
Запропоновано опис ортопедичного матрацу з асортименту стандарт класу Мерлін. Ціни на матрац можна дізнатись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
16.01.19
На сайті опубліковано повний опис ортопедичного матраца з анатомічним ефектом еліт класу Морфей. Ціни на матрац можна дізнатись в розділе Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
14.01.19
На сайті запропоновано повний опис найдорожчого з матраців еліт класу Оскар. Про ціни на дану модель Ви можете дізнитись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
12.01.19
Додано сторінку з повним описом матраца еліт класу Тріумф II, приведені характеристики матраца, наші рекомендації по даній моделі.
 
10.01.19
Для україномовної аудиторії стала доступною версія сайту Акант на укрїнській мові. Був проведений переклад усіх основних сервісів та сторінок.
 
08.01.19
Додано такий корисний матеріал, як допомога при виборі матраців, в якому перелічені всі особливості та питання, що виникають при покупці матраців.
 
06.01.19
Запропоновано сторінку ортопедичні каркаси для спальні, де приведені таблиці розмірів з цінами на весь модельний ряд букових ламелей, приведений повний опис продукції.
 
Предлагаем купить в кредит на выгодных условиях
Быстрое лечение - , статьи.