Матраци Акант - умови та терміни доставки матраців

розміри оплата доставка   замовлення
ФІРМА АКАНТ - ВЕДУЧИЙ ВИРОБНИК
ОРТОПЕДИЧНИХ ТА АНАТОМІЧНИХ МАТРАЦІВ
ДОСКОНАЛОЇ ЯКОСТІ
Умови та терміни доставки матраців фірми Акант, доставка матраців
до під'їзду, під'йом на поверх, доставка в квартиру. Вартість доставки.
Матрасы Акант - золотая серия
   
Матраци Акант - умови доставки
   Вартість доставки не входить в ціну матраців - ця послуга є опціональною і здійснюється виключно на добровільних засадах та за попередньою домовленостю і на умовах додаткової оплати. Ми пропонуємо Вам скористатися послугами наших працівників для доставки матраців, оскільки деякі моделі матраців важать більш ніж 70 кг, і, як правило, повинні перевозитися спеціальним вантажним транспортом. Всі моделі матраців упаковані в захисну поліетиленову плівку підвищеної міцності, що
дозволяє захистити їх від механічних пошкоджень і забруднень. Доставка матраців в інші міста можлива, і здійснюється по попередній домовленості і тільки на умовах 100% передоплати повної вартості послуг доставки і матраца. Способи оплати також краще зазначати заздалегідь. Ціна доставки двох і більше матраців оговорюється індивідуально - будь ласка, зв'яжіться з нашими консультантами для отримання додаткової інформації.
Терміни доставки матраців Акант
   Доставка стандартних розмірів матраців всіх моделей здійснюється по попередній домовленості і складає не більше трьох робочих тижнів. Термін доставки матраців нестандартних розмірів складає не більше місяця. При замовленні послуги з доставки необхідно вказати точну адресу (вулиця, будинок, квартира, поверх а також код під'їзду, якщо такий є). Доставка у вартість матраца не включена - це окрема послуга, і оплачується по попередній домовленості.
   Термін доставки може бути значно скорочено, якщо замовлений матрац є в наявності у нас в салоні - будь ласка, запитуйте про це у наших консультантів.
   Допускається тимчасове зберігання доставленого матраца в магазині, якщо покупець, з деяких причин, не здатний його прийняти (ремонт, від'їзд з міста і так далі). У такому разі, покупець повинен сплатити повну вартість покупки і погоджувати нову дату доставки.
Вартість доставки матраців Акант
   Вартість доставки складає 60 грн. в будь - який район м. Львова і є опциональною. Доставка за межі міста можлива і оговорюється індивідуально. У ціну матраца вартість доставки не включена - покупець сам вибирає, здійснювати доставку своїми силами (у такому разі матрац буде відвантажений з нашого салону) або довірити доставку нашим працівникам і сплатити вищезгадану суму. Доставка здійснюється до під'їзду замовника, додаткові послуги, такі як під'йом на поверх і зонос в квартиру
здійснюються за домовленістю. Вартість послуги "під'йом на поверх" складає 10 грн../поверх. Просимо звернути увагу, якщо покупець здійснює доставку власними силами, ми не несемо відповідальності за пошкодження виробу, які можуть виникнути під час транспортування або доставки в квартиру.
Матраци Акант популярні моделі матраців для дітей
Матрац
Амур New II

Наповнювачі:
кокосова плита, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
2 роки - наповнювачі,
натуральні матеріали

Ціна: від 695 грн.
 
   Безпружинний, з ортопедичним ефектом і виключно натуральних матеріалів матрац може з легкістю підійти для дитяти - висота матраца складає близько 6 см., наповнення - кокосове волокно, бавовняна вата і овеча шерсть, що забезпечує конструкцію "зима - літо", чого немає в звичайних матрацах для дітей. Матрац може бути рекомендований як ідеальний для підлітків.
Матрац
Малюк

Наповнювачі:
кокосове волокно, 100% бавовняна тканина
Гарантія:
1,5 року - наповнювачі,
натуральні матеріали

Ціна: від 300 грн.
 
   Матрац заввишки 3 см., розроблений фірмою Акант виключно для дітей, саме в цій моделі були використані тільки натуральні матеріали: такі як бавовна і "латексоване кокосовое волокно", що стійке до вологи, не втрачає форму, зберігає і швидко відновлює пружність. Матрац не може викликати алергію, володіє антибактеріальними властивостями, ідеально підходить для дітей.
Екстра клас - матраци неперевершеної якості
Матрац
Ясон

Наповнювачі:
латекс, койра, овеча шерсть, бавовняна вата
Гарантія:
3 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 2410 грн.
 
   Безпружинний матрац підвищеної жорсткості з чергуванням шарів латексованної кокосової плити і натурального латексу, що додає цій моделі приємну пружність і необхідну додаткову висоту, використання овечої шерсті і бавовняної вати створює усередині цього матраца оптимальний мікроклімат і забезпечує ефект "зима - літо". Одна з найбільш популярних моделей.
Матрац
Цезар

Наповнювачі:
латекс, койра, овеча шерсть, бавовняна вата
Гарантія:
3 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1955 грн.
 
   Безпружинний елітний матрац з ортопедичним ефектом, що складається виключно з натуральних матеріалів високої якості, шар латексу забезпечує сплячому високий рівень комфорту, бавовняна вата і овеча шерсть створюють конструкцію "зиіма - літо", матрац середньої міри жорсткості, який може бути рекомендований людям, вагою більше 100 кг., оббивка - жакард високих сортів.
  Новини магазину
24.01.19
До модельного ряду матраців еліт класу додано опис недорогого матрацу Сонель з ортопедичним та анатомічним ефектом, на блоках незалежних пружин.
 
22.01.19
Додано повний опис ортопедичного матрацу еліт класу Болеро. Для кращого відчуття властивостей матраців ми радимо використовувати ортопедичні каркаси для ліжок.
 
20.01.19
На сайті додано вичерпний опис ортопедичного матрацу эліт класу Олімп NEW. Для досягнення максимального анатомічного ефекту мы радимо використовувати ортопедичні ламелі для ліжок.
 
18.01.19
Запропоновано опис ортопедичного матрацу з асортименту стандарт класу Мерлін. Ціни на матрац можна дізнатись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
16.01.19
На сайті опубліковано повний опис ортопедичного матраца з анатомічним ефектом еліт класу Морфей. Ціни на матрац можна дізнатись в розділе Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
14.01.19
На сайті запропоновано повний опис найдорожчого з матраців еліт класу Оскар. Про ціни на дану модель Ви можете дізнитись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
12.01.19
Додано сторінку з повним описом матраца еліт класу Тріумф II, приведені характеристики матраца, наші рекомендації по даній моделі.
 
10.01.19
Для україномовної аудиторії стала доступною версія сайту Акант на укрїнській мові. Був проведений переклад усіх основних сервісів та сторінок.
 
08.01.19
Додано такий корисний матеріал, як допомога при виборі матраців, в якому перелічені всі особливості та питання, що виникають при покупці матраців.
 
06.01.19
Запропоновано сторінку ортопедичні каркаси для спальні, де приведені таблиці розмірів з цінами на весь модельний ряд букових ламелей, приведений повний опис продукції.
 
Недорогие в Украине - недорого.
Брендовая косметика и бренды в Фэйм - . Распродажи.