Таблиця стандартних розмірів матраців фірми Акант, виготовлення матраців під замовлення

розміри оплата доставка   замовлення
ФІРМА АКАНТ - ВЕДУЧИЙ ВИРОБНИК
ОРТОПЕДИЧНИХ ТА АНАТОМІЧНИХ МАТРАЦІВ
ДОСКОНАЛОЇ ЯКОСТІ
Представляємо таблицю стандартних розмірів матраців фірми Акант,
виготовлення матраців під замовлення за Вашими розмірами.
Матрасы Акант - золотая серия
   
Матраци Акант - таблиця стандартних размірів
   Фірма Акант представляє Вашій увазі таблицю стандартних розмірів матраців власного виробництва, серед яких матраци на пружинних блоках "Боннель", матраци на блоках незалежних пружин "Pocket Spring", а також безпружинні матраци. Розміри матраців розроблені виходячи з тих, які є найпопулярнішими і випускаються багатьма фабриками ліжок, по цьому Ви зможете підібрати матрац практично для будь - якого розміру ліжка або замовити матрац нестандартних розмірів.
   Окрім стандартних розмірів Ви маєте можливість замовити виготовлення матраца за Вашими, індивідуальними розмірами, у такому разі, Вам досить вибрати модель матраца, взнати вартість виготовлення одного м2 в розділі роздрібні ціни на матраци і помножити на площу Вашого матраца. Для отримання допомоги і додаткової інформації по виготовленню нестандартних матраців, будь ласка, зв'яжіться з нашими консультантами у будь який зручний для Вас спосіб.
Таблиця стандартних размірів  матраців Акант*
Довжина (см) Ширина (см)
190 70
190 80
190 90
190 120
190 140
190 150
190 160
190 180
200 70
200 80
200 90
200 120
200 140
200 150
200 160
200 180
* Можливе виготовлення матраців
нестандартних розмірів


Матраци нестандартних размерів можуть бути виготовлені тільки із застосуванням блоків незалежних пружин "Pocket Spring".
Можливо, також, виготовлення нестандартних безпружинних матраців.

Строк виготовлення будь - якого нестандартного
матрацу складає 25 днів.

Для отримання додаткової повної інформації про вартість виготовлення матраців нестандартних размірів, будь ласка, перейдіть в розділ

роздрібні ціни на матраци Акант,

де Ви зможете дізнатись про вартість
виготовлення вибраної Вами моделі
матрацу враховуючи Ваші розміри.

При виникненні запитань про виробництво
матраца під замовлення, будь ласка, зв'яжіться з нашими консультантами або задайте запитання в

книзі запитань та відповідей.
Таблица размеров  детских матрасов фирмы Акант
   Дві моделі матраців, "Дитячий" і "Малюк", розроблені для дітей, виготовляються в трьох стандартних розмірах, найбільш оптимізованих під дитячі ліжечка. Найпопулярнішою і рекомендованною моделлю для дітей є матрац "Малюк", що володіє високою мірою жорсткості і складається виключно з натуральних, неалергенних природних матеріалів.
Довжина (см) Ширина (см) Висота (см)
120 60 3
140 60 3
140 70 3
  Новини магазину
24.01.19
До модельного ряду матраців еліт класу додано опис недорогого матрацу Сонель з ортопедичним та анатомічним ефектом, на блоках незалежних пружин.
 
22.01.19
Додано повний опис ортопедичного матрацу еліт класу Болеро. Для кращого відчуття властивостей матраців ми радимо використовувати ортопедичні каркаси для ліжок.
 
20.01.19
На сайті додано вичерпний опис ортопедичного матрацу эліт класу Олімп NEW. Для досягнення максимального анатомічного ефекту мы радимо використовувати ортопедичні ламелі для ліжок.
 
18.01.19
Запропоновано опис ортопедичного матрацу з асортименту стандарт класу Мерлін. Ціни на матрац можна дізнатись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
16.01.19
На сайті опубліковано повний опис ортопедичного матраца з анатомічним ефектом еліт класу Морфей. Ціни на матрац можна дізнатись в розділе Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
14.01.19
На сайті запропоновано повний опис найдорожчого з матраців еліт класу Оскар. Про ціни на дану модель Ви можете дізнитись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
12.01.19
Додано сторінку з повним описом матраца еліт класу Тріумф II, приведені характеристики матраца, наші рекомендації по даній моделі.
 
10.01.19
Для україномовної аудиторії стала доступною версія сайту Акант на укрїнській мові. Був проведений переклад усіх основних сервісів та сторінок.
 
08.01.19
Додано такий корисний матеріал, як допомога при виборі матраців, в якому перелічені всі особливості та питання, що виникають при покупці матраців.
 
06.01.19
Запропоновано сторінку ортопедичні каркаси для спальні, де приведені таблиці розмірів з цінами на весь модельний ряд букових ламелей, приведений повний опис продукції.