Матрац фірми Акант - Тріумф II - найпопулярніший матрац еліт класу

розміри оплата доставка   замовлення
ФІРМА АКАНТ - ВЕДУЧИЙ ВИРОБНИК
ОРТОПЕДИЧНИХ ТА АНАТОМІЧНИХ МАТРАЦІВ
ДОСКОНАЛОЇ ЯКОСТІ
Одна з найпопулярніших моделей серед асортименту матраців фірми Акант -
матрац эліт - класу Тріумф II на блоках незалежних пружин.
Натуральный латекс
   
Матраци еліт класу - модель Тріумф II
   Усі моделі матраців еліт - класу фірми Акант відрізняються високою якістю виготовлення із застосуванням передових технологій і використанням матеріалів виключно високих сортів. Застосування при виробництві пружин карманчикового типу в блоках "Pocket Spring" власного виробництва дозволяє досягнути відмінних ортопедичних і анатомічних властивостей, які сьогодні висуваються споживачами до сучасних моделей матраців елітних серій у всьому світі.
   Однією з найбільш популярних моделей матраців еліт класу на сьогодні є "Тріумф II" - оптимальне співвідношення ціни та якості, а також функціональність і вживання при виробництві виключно натуральних матеріалів, зробили цей матрац лідером продажу. Двостороння конструкція з різними наповнювачами дозволяє у будь - який момент вибрати необхідну Вам ступінь жорсткості.
   Перш за все, використання з кожного боку різних матеріалів, а саме: натурального перфорованого латексу з однієї, і латексованного кокосового волокна з іншої, дозволяє досягнути різної жорсткості сторін, що дуже відчутно навіть при невеликому навантаженні, тобто різницю в мірах жорсткості зможе відчути навіть людина з невеликою вагою. Застосування блоків незалежних пружин "Pocket Spring" власного виробництва створює неповторний анатомічний ефект, який понад усе виражений на
м'якій стороні матраца за рахунок унікальних властивостей латексу. Таким чином, вибираючи матрац "Тріумф II", Ви купуєте два матраци за ціною одного - Ви завжди зможете перевернути його з одного боку на інший і вибрати необхідну жорсткість. Модель має незвичайну популярність не лише із-за комбінованої жорсткості сторін, але і тому, що матрац "Тріумф II" виконаний виключно з природних, натуральних матеріалів. Овеча шерсть і бавовняна вата забезпечують оригінальну конструкцію "зима - літо", що створює додатковий комфорт і підтримує оптимальний мікроклімат усередині матраца.
Екологічно чистийОртопедичний ефектАнатомічний ефектБНП "Pocket Spring"ВойлокКокосовое волокноЛатексБавовняна вата 100%Овечя шерстьКонструкція зима - літоНатуральні матеріалиКомбінована жорсткістьКомбінована жорсткістьНавантаження до 120 кг.
   Завдяки застосуванню безклейової технології, при якій всі шари матрацу прошиваються одночасно, прошивка робить його поверхню більш пишною, а сам матрац екологічно чистим і значно подовжує термін служби. Оббивка - жакард високих сортів, висота матраца - 21 см., максимальне навантаження на одне спальне місце - до 120 кг. Гарантія - 3 роки на наповнення матраца і 20 років - пружинний блок. Одна з найпопулярніших моделей матраців Акант еліт класу, що не має аналогів по функціональності, гідний вибір людей, що віддають перевагу бездоганній якості і комфорту.
Матраци Акант - інші моделі еліт - класу
Матрац
Жаклін

Наповнювачі:
латекс, койра, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
3 роки - наповнювачи,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1717 грн.
 
   Матрац еліт класу середньої жорсткості з ортопедичним і анатомічним ефектами, завдяки застосуванню блоків незалежних пружин "Pocket Spring" дозволяє більш рівномірно розподіляти навантаження тіла, тим самим забезпечує правильне положення хребту і робить відпочинок приємним та здоровим. Оббивка - жаккард, "зиіма - літо", навантаження - до 120 кг
Матрас
Болеро

Наповнювачі:
латекс, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
3 роки - наповнювачи,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1500 грн.
 
   М'який ортопедичний матрац з сильно вираженим анатомічним ефектом, створений на основі блоків незалежних пружин "Pocket Spring" і складається виключно з натуральних матеріалів, приємна пружність матраца досягається завдяки використанню перфорованого латексу, висота матраца 21 см., навантаження на одне спальне місце - до 120 кг, конструкція "зима - літо".
Матрац
Морфей

Наповнювачі:
пенополіуретан, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
3 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1055 грн.
 
   Одна з найпопулярніших моделей серед матраців Акант, найдоступніший за ціною елітний матрац з анатомічним ефектом, конструкція "зима - літо" забезпечує додатковий комфорт і ідеальний мікроклімат усередині матраца.
   М'який матрац, для людей, які цінують комфорт і затишок - блоки незалежних пружин дозволяють рівномірно розподіляти навантаження тіла.
Матрац
Олімп NEW

Наповнювачі:
войлок, койра, овеча шерсть, бавовняна вата,
Гарантія:
3 роки - наповнювачі,
20 років - пружинний блок

Ціна: від 1455 грн.
 
   Елітний матрац підвищеної жорсткості з ортопедичним а також анатомічним ефектами, особливість матраца в тому, що він складається виключно з натуральних матеріалів, висота матраца - близько 22 см., навантаження на одне спальне місце - близько 120 кг, оригінальна конструкція "зима - літо" забезпечуватиме додатковий комфорт у будь-яку пору року.
  Новини магазину
24.01.19
До модельного ряду матраців еліт класу додано опис недорогого матрацу Сонель з ортопедичним та анатомічним ефектом, на блоках незалежних пружин.
 
22.01.19
Додано повний опис ортопедичного матрацу еліт класу Болеро. Для кращого відчуття властивостей матраців ми радимо використовувати ортопедичні каркаси для ліжок.
 
20.01.19
На сайті додано вичерпний опис ортопедичного матрацу эліт класу Олімп NEW. Для досягнення максимального анатомічного ефекту мы радимо використовувати ортопедичні ламелі для ліжок.
 
18.01.19
Запропоновано опис ортопедичного матрацу з асортименту стандарт класу Мерлін. Ціни на матрац можна дізнатись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
16.01.19
На сайті опубліковано повний опис ортопедичного матраца з анатомічним ефектом еліт класу Морфей. Ціни на матрац можна дізнатись в розділе Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
14.01.19
На сайті запропоновано повний опис найдорожчого з матраців еліт класу Оскар. Про ціни на дану модель Ви можете дізнитись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
12.01.19
Додано сторінку з повним описом матраца еліт класу Тріумф II, приведені характеристики матраца, наші рекомендації по даній моделі.
 
10.01.19
Для україномовної аудиторії стала доступною версія сайту Акант на укрїнській мові. Був проведений переклад усіх основних сервісів та сторінок.
 
08.01.19
Додано такий корисний матеріал, як допомога при виборі матраців, в якому перелічені всі особливості та питання, що виникають при покупці матраців.
 
06.01.19
Запропоновано сторінку ортопедичні каркаси для спальні, де приведені таблиці розмірів з цінами на весь модельний ряд букових ламелей, приведений повний опис продукції.
 
- мы знаем что вам предложить!
3.
Все подробности .
линолеума.