Магазин матраців - запрошення до партнерства виробників аксесуарів для сну

розміри оплата доставка   замовлення
МАГАЗИН МАТРАЦІВ ЗАПРОШУЄ ДО ПАРТНЕРСТВА.
ВІД ВАС: ЯКІСТЬ ТА КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНІСТЬ,
ВІД НАС: ПОРЯДНІСТЬ ТА БАЖАННЯ ПРАЦЮВАТИ
Запрошуюмо до довгострокової співпраці компанії та фірми, що є
виробниками аксесуарів для сну та спального приладдя.
Ортопедичні ламелі для матраців
   
Магазин матраців - запрошення до співпраці
   Запрошуємо компанії - виробників до співпраці з нашим інтернет - магазином. Ми спеціалізуємося на оптовому і роздрібному продажу матраців, аксесуарів для сну і спального приладдя. Якщо Ви зацікавлені у просуванні та реалізації своєї продукції, надійному, довгостроковому і порядному партнерстві - ми відкриті для діалогу. Декілька умов, які ми пред'являємо до партнерів: порядність, конкурентноспроможність і відмінна якість продукції, стабільність і бажання працювати.
   В даний час нас цікавлять компанії, що представляють наступні види продукції:
  виробники постільної білизни і приладдя
  виробники ортопедичних та анатомічних подушок
  виробники декоративних подушок
  виробники ковдр, покривал, пледів
  виробники супутніх аксесуарів для спальні
   Якщо Ваша компанія є виробником одного або декількох вищеперелічених видів продукції, ми будемо раді вислухати Ваші пропозиції. Ми готові працювати з будь-якими компаніями, незалежно від форми власності або кількості працівників - якщо Ви вважаєте що продуковані Вами товари будуть унікальними і цікавими для споживачів, будь ласка, зв'яжіться з нами у будь-який, зручний для Вас спосіб. Будь-яке Ваше прохання або пропозиція не будуть залишені без уваги.
   Наші дані для контактів:
  тел.: 8 (093) 053 68 77
  тел.: 8 (093) 053 68 99
  e-mail: order@akant-k.org.ua
Сподіваємося на довгострокову і плідну співпрацю
Матраци Акант - банери 600 х 90
   Банери для наших партнерів - при розміщенні на своєму сайті будь - якого з наших банерів, будь ласка, намагайтесь розмістити його так, щоб він був видимий відвідувачам. Ми постаралися зробити максимально інформативні групи банерів, призначених виключно для людей, - ми не ставимо за мету впливати на пошукову видачу, єдина наша мета - це надати відвідувачам Вашого сайту можливість отримати повну і достовірну інформацію про пропоновані нами товари, будь ласка, будьте коректні при виборі місця для нашого банеру.
Ортопедичні та анатомічні матраци Акант
Матраци Акант - ідеальна формула сну
Матраци Акант - банери 468 х 60
   Невеликий, стандартний формат банера, який можна з легкістю вписати в дизайн будь-якого сайту. Ми не вітаємо розміщення наших банерів на нетематичних майданчиках - віднесіться до цього з розумінням і старайтеся щоб сторінки Вашого сайту були цікаві і корисні відвідувачам, а не роботам пошукових систем :)
Ортопедичні та анатомічні матраци Акант. Магазин матраців і постільного приладдя
Ортопедичні матраци Акант - ідеальна формула сну. Магазин матраців, подушок, ламелей
  Новини магазину
24.01.19
До модельного ряду матраців еліт класу додано опис недорогого матрацу Сонель з ортопедичним та анатомічним ефектом, на блоках незалежних пружин.
 
22.01.19
Додано повний опис ортопедичного матрацу еліт класу Болеро. Для кращого відчуття властивостей матраців ми радимо використовувати ортопедичні каркаси для ліжок.
 
20.01.19
На сайті додано вичерпний опис ортопедичного матрацу эліт класу Олімп NEW. Для досягнення максимального анатомічного ефекту мы радимо використовувати ортопедичні ламелі для ліжок.
 
18.01.19
Запропоновано опис ортопедичного матрацу з асортименту стандарт класу Мерлін. Ціни на матрац можна дізнатись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
16.01.19
На сайті опубліковано повний опис ортопедичного матраца з анатомічним ефектом еліт класу Морфей. Ціни на матрац можна дізнатись в розділе Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
14.01.19
На сайті запропоновано повний опис найдорожчого з матраців еліт класу Оскар. Про ціни на дану модель Ви можете дізнитись в розділі Роздрібні ціни на матраци Акант.
 
12.01.19
Додано сторінку з повним описом матраца еліт класу Тріумф II, приведені характеристики матраца, наші рекомендації по даній моделі.
 
10.01.19
Для україномовної аудиторії стала доступною версія сайту Акант на укрїнській мові. Був проведений переклад усіх основних сервісів та сторінок.
 
08.01.19
Додано такий корисний матеріал, як допомога при виборі матраців, в якому перелічені всі особливості та питання, що виникають при покупці матраців.
 
06.01.19
Запропоновано сторінку ортопедичні каркаси для спальні, де приведені таблиці розмірів з цінами на весь модельний ряд букових ламелей, приведений повний опис продукції.
 
VITA GROUP представила высокого качества